Naujienos

2020.03.05

ĮMONIŲ IR GYVENTOJŲ DĖMESIUI !!!

Nuo 2020 m. kovo 01 dienos keičiasi UAB"Švaros komanda" buveinės adresas.

Mus rasite adresu: ĮMONIŲ G. 21-6, PANEVĖŽYS.

 

 

2018.12.18

GYVENTOJŲ DĖMESIUI !!!

NUO 2019 M. SAUSIO 1-OS DIENOS KEIČIASI KAI KURIE BUITINIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO GRAFIKAI.

Prašome atkreipti dėmesį į VELŽIO, STANIŪNŲ, LIŪDYNĖS, PINIAVOS, PALIŪNIŠKIO gyvenviečių grafikų pokyčius.

Nuo 2019 m. sausio 1 d. pasikeičia išvežimo diena. Nuo šiol atvyksime nebe ketvirtadieniais o PENKTADIENIAIS !!! Pilnus grafikus rasite skiltyje "GYVENTOJŲ GRAFIKAI" pasirinkę savo gyvenamą vietą.

Atsiprašome už nepatogumus.

 

 

2017.10.01

PANEVĖŽIO RAJONO GYVENTOJŲ DĖMESIUI !!!

Panevėžio rajono tarybos sprendimu nuo 2017 m. spalio 01 d. visame Panevėžio rajone yra įvedama rinkliava.

Gyventojai, kurie iki 2017 m. spalio 1 d. naudojosi AB „Panevėžio specialusis autotransportas“ paslaugomis ir  konteineriais juos ir toliau turės, tik pasikeis atliekų išvežimo grafikas. Dėl pasikeitimų niekur kreiptis nereikia. Nuo spalio 01 d. reikia atkreipti dėmesį į grafikus pagal savo vietovę, kurie yra www.svaroskomanda.lt. puslapyje skiltyje „Gyventojų grafikai“. Taip pat ant konteinerių atsiras papildomi elektroniniai lipdukai, leidžiantys nuskanuoti konteinerį ištuštinimo metu. Sąskaitas už buitinių atliekų išvežimą gausite iš UAB „Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro. Daugiau informacijos apie apmokėjimus – PRATC http://www.pratc.lt/ - 432 199, informacija apie kainas - http://www.panrs.lt

Panevėžio rajono gyventojus, kurie dar neturi konteinerių prašome kreiptis į UAB „Švaros komandą“ tel. 508 600. Jie bus suteikti nemokamai.

Panevėžio rajone esančias įmones ir juridinius asmenis, kurie naudojasi AB „Panevėžio specialusis autotransportas“ paslaugomos dėl konteinerių pakeitimo prašome kreiptis į UAB „Švaros komandą“ tel. 508 600.

Susisiekite